Finał konkursu projektowego dla kl. 1-3 „Zaczaroszyfrowana biblioteka – magiczny labirynt”

Finał Konkursu30 XI. 2022 r. odbył się Finał III edycji projektowego konkursu bibliotecznego dla uczniów klas 1-3 „Zaczaroszyfrowana biblioteka – magiczny labirynt”, organizowanego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zadaniem konkursowym było rozszyfrowanie zagadki magicznego labiryntu i uzyskanie szyfru do zaczaroszyfrowanej kłódki. Finał poprzedzony był losowaniem czwórki półfinalistów, którego dokonał 28 XI 2022 r. zespół, w składzie: Marta Buziuk, Wiktoria Jawor, Maja Dalak – uczennice z klasy 8A oraz organizator projektu.

Wśród półfinalistów znaleźli się: Wojciech Czupryna z kl. 2A, Wojciech Kucharski z kl. 2C, Jagoda Doleżych z kl. 3A oraz Zofia Grill z kl. 3A. W dniu finału uczniowie ci wzięli udział w losowaniu nagrody głównej. Losowania zwycięzcy dokonały uczennice: Zuzanna Słowik i Maja Włodarczyk z kl. 8B.

Zwycięzcą konkursu została Jagoda Doleżych z kl. 3A, która podczas finału miała możliwość otwarcia zaczaroszyfrowanej kłódki i wyciągnięcia z kuferka nagrody książkowej.

Jagodzie serdecznie gratulujemy zwycięstwa, a półfinalistom i wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę konkursową i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach bibliotecznych.