Czytelnik Roku 2022

Logo plebiscytu Czytelnik RokuDo tradycji naszej szkolnej biblioteki stało się wyróżnienie najaktywniejszego czytelnika, spośród uczniów naszej szkoły. Także i w tym roku, powiększa się grono uczniów, którym książka towarzyszy na co dzień.

Tegoroczny zaszczytny tytuł Czytelnika Roku 2022 wypracowała sobie Alicja Malcharek z klasy 2C. Alicja wykazała się największą aktywnością czytelniczą, a z rodzaju wypożyczanej przez nią literatury, możemy wnioskować, iż podróże oraz przygody i rozpracowywanie tajemnic, to tematyka najbliższa naszej laureatce. Tytuł Czytelnika Roku 2022 został potwierdzony dyplomem oraz nagrodą książkową.

Alicji składamy serdeczne gratulacje z okazji uzyskania tak zaszczytnego tytułu. Pozostałych czytelników zachęcamy do walki o tytuł Czytelnika Roku 2023.

Czytelnik Roku 2022
Rozstrzygnięcie plebiscytu biblioteki SP-13 w Żorach na Czytelnika Roku 2022, którego laureatką została Alicja Malcharek