Dziękuję! Nie hejtuję! Bezpiecznie i miło w Internecie – konkurs dla klas 1-8

Logo DBI w postaci tabletu trzymająceto na palcu kulę ziemską. Po prawej stronie napis Dzień Bezpiecznego Internetu, a pod nim znak zakazu z napisem STOP HEJTW ramach trwającego do końca marca projektu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas 1-8 do udziału w konkursie organizowanym przez naszą bibliotekę. Celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zasad korzystania z Internetu, a także właściwych postaw i przeciwdziałanie hejtowi.

Zadaniem konkursowym jest pobranie z biblioteki szkolnej jednego kwestionariusza konkursowego, na którym, spośród wypisanych zdań, należy skreślić te, które NIE są zgodne z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu oraz właściwego zachowania w Sieci. Podpisane prace konkursowe należy złożyć w bibliotece szkolnej do 20 marca 2023 r. (poniedziałek) do godz. 16:00.

Spośród poprawnych prac konkursowych zostanie wyłoniony zwycięzca, na którego czeka nagroda.

Powodzenia!