Finał akcji bibliotecznej „Pocztówka dla Biblioteki”

Zakończyła się akcja biblioteczna „Pocztówka dla Biblioteki”, która realizowana była z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek. Akcja ta przybliżyła uczestników do tematyki związanej z książką oraz biblioteką.

Uczestnicy akcji, biorący udział w promocji czytelnictwa, przedstawili bardzo ciekawe prace. Obok różnorodnej formy, niejednokrotnie pojawiały się w nich bardzo mądrymi hasłami, związane ze znaczeniem książki w życiu każdego człowieka.

Wszystkie nadesłane prace są bardzo udane, a ich autorzy zasługują na pochwale i podziękowanie za zaangażowanie. Zgodnie z regulaminem akcji, Jury w składzie p. I. Jelonek, p. D. Jurczyk i p. E. Guznowska, wyróżniono 10 prac, których autorzy otrzymują po 10 punktów i uwagę pochwalną. Są to: Gabriel S. kl. 1A, Marcelina B. kl. 5B, Aleksandra K. kl. 5B, Kajetan B. kl. 6E, Marta C. kl. 7C, Szymon J. kl. 5B, Nataniel J. kl. 4A, Dawid S. kl. 5E, Filip W. kl. 5E, Miłosz K. kl. 5F. Pozostali uczestnicy również zostają nagrodzeni uwagami pochwalnymi oraz 5 punktami.

Wszystkim uczestnikom akcji „Pocztówka dla Biblioteki” gratuluję i dziękuję za zaangażowanie.

Zapraszam do zapoznania się z Galerią akcji „Pocztówka dla Biblioteki”.

Przypominam także, iż do 25 maja 2020 r. trwa jeszcze akcja biblioteczna „Jestem bohaterem…”, do której zapraszam chętnych uczniów naszej szkoły.