„Krzyżówka biblioteczna” – rozstrzygnięcie konkursu organizowanego z okazji Tygodnia Bibliotek

Konkurs biblioteczny "Krzyżówka biblioteczna"Z okazji Tygodnia Bibliotek w naszej szkole organizowany był konkurs biblioteczny „Krzyżówka biblioteczna„. Konkurs ten kierowany był do uczniów klas I-VIII naszej szkoły, a zadaniem konkursowym było poprawne rozwiązanie krzyżówki oraz rozszyfrowanie hasła krzyżówki.

Napłynęło wiele praz, spośród których tylko trzy prace zawierały pomyłki. Spośród poprawnie rozwiązanych krzyżówek konkursowych wylosowano zwycięzcę.

Losowania dokonała Dagmara Piotrowska z klasy 8A, która tym samym wyłoniła zwycięzcę konkursu.

Laureatką konkursu „Krzyżówka biblioteczna” została Emmi Lewandowska z klasy 1B, której serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach bibliotecznych.

Obejrzyj Galerię