Pocztówka dla Biblioteki – akcja biblioteczna

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji „Pocztówka dla Biblioteki”, organizowanej z okazji Tygodnia Bibliotek.

Akcja ta polega na wykonaniu dowolną techniką i w dowolnym formacie pocztówki dla naszej szkolnej Biblioteki. Pocztówka może mieć formę na przykład laurki, obrazka, pracy przestrzennej, pracy graficznej, wykonanej w komputerze lub jeszcze inną. Uczniowie mają tu pełną dowolność. Praca powinna nawiązywać do tematu akcji, czyli zachęcania do czytania oraz znaczenia biblioteki i książki w życiu ucznia.

Zdjęcie pracy papierowej lub pracę w wersji elektronicznej należny przesłać na adres naszej biblioteki szkolnej: biblioteka.sp13zory@interia.pl do 20 maja 2020 r. Pamiętać należy, aby w mailu dopisać imię, nazwisko i klasę.

Na 10 autorów najlepszych prac czeka uwaga pochwalna i + 10 punktów. Pozostali uczestnicy również otrzymają uwagi pochwalne i + 5 punktów.

Zapraszam Was do wspólnej zabawy, która obok akcji „Jestem bohaterem…” promuje obchody Tygodnia Bibliotek, trwającego od 8 do 15 maja 2020 r.

Regulamin akcji bibliotecznej „Pocztówka dla Biblioteki”

Galeria akcji bibliotecznej „Pocztówka dla Biblioteki”