Półfinał konkursów bibliotecznych – Zaczaroszyfrowana biblioteka

MMBS-logo wydarzeniaPrzed finałem konkursów projektowych realizowanych z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, 28 XI 2022 r. odbyło się półfinałowe losowanie, spośród autorów poprawnie wykonanych zadań konkursowych. Losowania dokonał zespół, w skład którego weszły uczennice z klasy 8 A: Marta Buziuk, Wiktoria Jawor, Maja Dalak oraz opiekun p. E. Guznowska. Losowanie odbyło się w ramach dwóch konkursów dla uczniów klas 1-3 oraz klas 4-8.

A oto wylosowanie uczniowie:

W konkursie projektowym dla ucznió klas 1-3 „Zaczaroszyfrowana biblioteka – magiczny labirynt”:

• Wojciech Czupryna – kl. 2A
  • Wojciech Kucharski – kl. 2C
  • Zofia Grill – kl 3A
  • Jagoda Doleżych – kl. 3A

W konkursie projektowym dla uczniów klas 4-8 „Zaczaroszyfrowana biblioteka – od zagadki do szyfru”:

• Lena Łędzka – kl. 4C
  • Dominik Deja – kl. 5A
  • Martyna Kosteczko – kl. 6B
  • Aleksandra Cebula – kl. 6C

Półfinalistom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w Finale konkursu, który odbędzie się w dwóch grupach:

• uczniowie klas 1-3 – 30 XI 2022 r. o godz. 12:30 w szkolnej bibliotece
  • uczniowie klas 4-8 – 2 XII 2022 r. o godz. 10:30 w szkolnej bibliotece.

Zapraszamy i życzymy powodzenia w losowaniu finałowym!