Przedszkolaki w bibliotece

Na zielonym tle rysunek dzieci , stojących za książkami. Powyżej czerwony napis :Przedszkolaki w bibliotece":Wychowankowie Przedszkola nr 23  w Żorach w ramach poznawania specyfiki różnych zawodów, wzięli udział w zajęciach, organizowanych w naszej szkolnej bibliotece. Podczas spotkań panie bibliotekarki opowiedziały dzieciom na czym polega ich praca, a także uświadomiły przedszkolakom dlaczego książki są tak ważne w życiu każdego człowieka. Mali goście w otoczeniu książek, wysłuchali także bajki, na podstawie której rozwiązywali zagadki. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały tematyczne kolorowanki oraz inspirujące serduszka.

Dziękujemy za wizytę!

Dzieci siedzące na czerwonych kanapach i pufach w bibliotece szkolnej, trzymające w rękach kolorowanki. W tle okna, kwiaty i białe regały z kolorowymi książkami.