Rozstrzygnięcie konkursów z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu biblioteka szkolna zaproponowała uczniom naszej szkoły udział w konkursach, promocyjnych bezpieczeństwo w Sieci. Komisja konkursowa (w składzie p. D. Jurczuk, p. E. Guznowska) wyłoniła zwycięzców:

• „Komputerowe możliwości” szkolny konkurs informatyczno-plastyczny dla uczniów klas 1-3. Zadaniem konkursowym było indywidualnie zaprojektowane i wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej tematykę wykorzystania komputera i Internetu w życiu człowieka.
  • Napłynęło wiele ciekawych prac, spośród których wyłoniono następujących zwycięzców:
    • 1 miejsce: Paulina Gonsior kl. 1B
    • 2 miejsce: Michał Flasz kl. 3B
    • 3 miejsce: Liliana Szpryngier kl. 3B
  • „Komputerowe zawody” szkolny konkurs informatyczno-graficzny dla uczniów klas 4-8. Zadaniem konkursowym było indywidualnie zaprojektowane i wykonanie pracy graficznej z wykorzystaniem dowolnego programu graficznego, przedstawiającej tematykę wykorzystania komputera i Internetu w życiu człowieka lub promocji bezpieczeństwo w Sieci.
  • Spośród przedstawionych prac konkursowych wyróżniono dwie prace (nie przyznano miejsc od 1-3):
    • wyróżnienie: Jacek Batko kl. 7E
    • wyróżnienie:Tomasz Batko kl. 4D