Półfinałowe rozstrzygnięcie konkursu projektowego – Zaczaroszyfrowana biblioteka

Zakończył się konkurs projektowy „Zaczaroszyfrowana biblioteka” dla uczniów klas 1-3 oraz 4-6. We wspólnej zabawie wzięło udział wielu uczniów. Spośród prawidłowo rozwiązanych zadań konkursowych oraz poprawnie rozszyfrowanemu szyfrowi, zostały wylosowane prace, które wezmą udział w finałowym losowaniu nagród. W środę 25 XI 21 r. uczennice z klasy 7D – Sandra Barańska, Maja Gliwińska oraz Marta Buchta, w obecności pań z biblioteki, wylosowały po pięć prac konkursowych z obu grup wiekowych. Do finałowego losowania zostali wyłonieni następujący uczniowie:

W konkursie projektowym „Zaczaroszyfrowana biblioteka” dla uczniów klas 1-3:

• Szymon Dunajewski kl. 2B
  • Sandra Dawid kl. 2B
  • Szymon Pyrk kl. 2C
  • Lena Łędzka kl. 3A
  • Paulina Szweda kl. 3B

W konkursie projektowym „Zaczaroszyfrowana biblioteka” dla uczniów klas 4-8:

• Aleksandra Cebula kl. 5C
  • Julia Kudyba kl. 6A
  • Filip Dobkowski kl. 6A
  • Mateusz Danilewicz kl. 7E
  • Szymon Grządziela kl. 7F

Wylosowanym uczniom życzymy powodzenia w finale, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział we wspólnej zabawie oraz do kibicowania swoim koleżankom i kolegom.

>>> Zobacz Galerię