Rozstrzygnięcie projektowych konkursów „Zaczaroszyfrowana biblioteka”

Logo Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

W piątek 26.11.2021 r. w naszej szkolnej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie projektowych konkursów bibliotecznych „Zaczaroszyfrowana biblioteka” kierowanych do uczniów klas 1-3 oraz do uczniów klas 4-8. Konkursy realizowane były z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Do udziału w rozstrzygnięciu zaproszono po pięciu wylosowanych wcześniej uczniów, których prace konkursowe wzięły udział w finałowym losowaniu nagród. Półfinałowe piątki stanowili: Szymon Dunajewski kl. 2B, Sandra Dawid kl. 2B, Szymon Pyrk kl. 2C, Lena Łędzka kl. 3A, Paulina Szweda kl. 3B, oraz Aleksandra Cebula kl. 5C, Julia Kudyba kl. 6A, Filip Dobkowski kl. 6A, Mateusz Danilewicz kl. 7E oraz Szymon Grządziela kl. 7F.

Finałowego losowania w obu konkursach, w obecności p. E. Guznowskiej i p. E. Krupy, dokonały uczennice z klasy 7D – Sandra Barańska, Maja Gliwińska oraz Marta Buchta.

Laureatkami konkursów zostały:

•  Sandra Dawid kl. 2B (w grupie wiekowej uczniów klas 1-3)
  •  Julia Kudyba z kl. 6A (w grupie wiekowej uczniów klas 4-8)

Zwyciężczynie po otwarciu zaczaroszyfrowanej kłódki, do którego wykorzystały odgadnięty w konkursie szyfr, dotarły do zamkniętych w kuferku nagród książkowych. Dziewczętom serdecznie gratulujemy wygranej, a pozostałym uczniom dziękujemy za wspólną zabawę podczas projektu „Zaczaroszyfrowana biblioteka” i zapraszamy do aktywności czytelniczej w kolejnych propozycjach, oferowanych przez szkolną bibliotekę.

>>> Zobacz Galerię