„Zaczaroszyfrowana biblioteka” – II edycja projektu bibliotecznego realizowanego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza szkolna biblioteka proponuje wszystkim uczniom oraz pracownikom naszej szkoły udział w II edycji projektu bibliotecznego „Zaczaroszyfrowana biblioteka”.

Projekt ten uczniowie naszej szkoły znają już sprzed kilku lat. Wtedy cieszył się on wielką popularnością i licznym uczestnictwem chętnych uczniów. Tegoroczna druga edycja projektu również przybierze zaczaroszyfrowane oblicze w postaci serii rebusów i zagadek. Trud dotarcia do kolejnych zagadek oraz ich rozwiązanie doprowadzi uczestników zabawy do tego, co najważniejsze – pozwoli odgadnąć szyfr do zaczaroszyfrowanej kłódki zamykającej kuferek z nagrodami.

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy podczas realizacji zadań projektowych! Pamiętajcie także o strategii, która przybliży Was do wygranej. Jedną z jej zasad jest dbałość o zachowanie tajemnicy w kolejnych etapach rozpracowania szyfru, tak by nie ułatwiać rywalom zadania, ale także i nie odbierać koleżankom i kolegom radości z rozwiązywania zagadek.

A oto szczegóły konkursów projektowych (przejdź do strony konkursu)

Udanej zabawy!