Zgadnij, co mam na myśli?

Na niebieskim tle żółty napis "Zgadnij, co mam na myśli". Poniżej rysunek dziewczyny ubranej na żółto, trzymającej znak zapytania. Obok "dymek" z zamieszczonym w nim rysunkiem stosu kolorowych książek.19 maja na dużej przerwie odbyło się kolejne piątkowe spotkanie z cyklu Przerwa na bibliotekę, organizowane pod hasłem Zgadnij, co mam na myśli? Tym razem relaksacyjna i aktywizująca zabawa biblioteczna polegała na słownym naprowadzeniu uczestnika na tytuł książki. Zawodnikiem był wybrany uczeń, a głos oddany został widowni. Zagadkom towarzyszyło wiele emocji, śmiechu i radości. Wszyscy obecni w bibliotece bardzo zaangażowali się we wspólną zabawę, co zostało nagrodzone słodkim poczęstunkiem.

Kolejne piątkowe spotkanie odbędzie się 26 maja o godz. 12:15, a realizowane będzie pod hasłem Zagadkowo. Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy i aktywnego relaksu, pozwalającego oderwać się od szkolnego stresu. Do zobaczenia!

Obraz składający się z 4 zdjęć: 1 zawiera wiklinowy koszyk z cukierkami. Trzy pozostałe przedstawiają uczniów w bibliotece szkolnej, siedzących na czerwonej kanapie i pufach, przed którymi stoi uczeń na tle białych regałów z książkami.Obraz składający się z 4 zdjęć, przedstawiających uczniów w bibliotece szkolnej, siedzących na czerwonej kanapie i pufach, przed którymi stoi uczeń na tle białych regałów z książkami.

Obraz składający się z 4 zdjęć, przedstawiających grupę śmiejących się uczniów, sięgających po cukierki w koszyku wiklinowym.