Zwrot podręczników

Zbliża się dla uczniów koniec roku szkolnego. W tym czasie, co roku następuję zwrot podręczników szkolnych. Aby nie pominąć żadnego podręcznika, przygotowując swój komplet do zwrotu, zajrzyjcie do spisu podręczników na rok szkolny 2019/20, który dostępny jest także na stronie biblioteki w zakładce Edukacja.

Pamiętajcie także, aby jak co roku przygotować swoje podręczniki do zwrotu. Nie zapomnijcie zatem:

• usunąć wszelkie uszkodzenia, zabrudzenia, zaznaczenia ołówkiem;
  • zdjąć okładkę (chyba, że otrzymaliście podręcznik oprawiony w okładkę przyklejoną do książki – wtedy takiej okładki nie zdejmujecie);
  • skleić ewentualne przetargania;
  • przekreślić swoje imię, nazwisko i klasę w tabelce podpisu podręcznika.

Informacje dotyczące sposobu i terminu zwrotu podręczników, przekaże Wam wychowawca klasy. Jednak już dziś zatroszczcie się o właściwe przygotowanie podręczników i zadbanie o ich stan, tak aby Wasi młodsi koledzy z przyjemnością mogli korzystać z nich w nowym roku szkolnym.