Dzień Kubusia Puchatka w szkolnej bibliotece

Na niebieskim tle Kubuś Puchatek siedzący przed otwartą książką. Po prawej czerwony napis "KUBUŚ PUCHATEK W BIBLIOTECE"18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji wszyscy wielbiciele tego pluszowego misia mogli wziąć udział  w akcja „Kubuś Puchatek w szkolnej bibliotece”.

Podczas długich przerw w naszej bibliotece chętni uczniowie klas 1-8 wysłuchali pierwszych trzech rozdziałów z książki „Kubuś Puchatek”, którą napisał A.A. Milne. Uczniowie, którzy wcielili się w rolę lektora to: Lena Łędzka, Mateusz Zborowski i Klaudia Raziuk z klasy 5C.

W ramach tej akcji bibliotecznej chętni uczniowie mogli także wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi oraz umiejętnościami rozwiązywania plastycznych łamigłówek.

Ponadto w ramach Dnia Kubusia Puchatka uczniowie klasy 3B oraz części klasy 7A czytali w bibliotece szkolnej fragmenty książki „Kubusia Puchatka”, a następnie realizowali plastyczne zadania na podstawie wysłuchanego tekstu.

Dzień Kubusia Puchatka upłynął w szkolnej bibliotece z uśmiechem, który wzbudzają przygody śmiesznego małego misia. Jeżeli jeszcze nie znacie przygód Puchatka, zachęcamy do przeczytania książki „Kubuś Puchatek”, która rozweseli nawet pochmurny zimowy dzień. Jet to zatem znakomita książka na czas wypoczynku feeryjnego.