Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego „Biblioteka ubrana w zagadkę”

Na fioletowym tle otwarta książka, z której unoszą się drobne światełka. Powyżej książki kolorowy napis "BIBLIOTEKA UBRANA W ZAGADKĘ"30 maja 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs biblioteczny „Biblioteka ubrana w zagadkę”. Konkurs został zorganizowany z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i kierowany był do uczniów klas 1-8. Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na sześć zagadek. Karty odpowiedzi z poprawnymi rozwiązaniami wzięły udział w losowaniu, którego dokonała uczennica z klasy 5C Hanna Barska.

Laureatką konkursu bibliotecznego „Biblioteka ubrana w zagadkę” został Zuzanna Słowik  z kl. 8B która została nagrodzona dyplomem i książką. Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych aktywnościach czytelniczych.

Obraz składający się z trzech zdjęć: 1 dziewczynka z zawiązanymi żółtą szarfą oczami, przeszukująca rękoma wśród zielonych kartek, rozłożonych przed nią na stoliku z żółtym obrusem. W tle białe regały z książkami; 2 dziewczynka trzyma w ręku zieloną kartkę i czyta z niej informacje. W tle białe regały z książkami; 3 dziewczynka trzyma w lewej ręce zieloną kartkę a prawą pokazuje "kciuk do góry"; w tle białe regały z książkami.