Zaczaroszyfrowana biblioteka – od zagadka do szyfru – finał konkursu projektowego dla kl. 4-8

konkurs2 XII 2022 odbył się finał konkursu projektowego dla uczniów klas 4-8: „Zaczaroszyfrowana biblioteka – od zagadki do szyfru”. Konkurs ten realizowany był z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Zadaniem konkursowym było rozwiązanie pięciu zagadek i zadania finałowego, umożliwiającego zdobycie szyfru do kuferka z nagrodami. Losowania finałowego dokonały, pod opieką organizatora konkursu, uczennice z kl. 8B: Maja Włodarka i Zuzanna Słowik.

Laureatką konkursu projektowego została Lena Łędzka z kl. 4C, której serdecznie gratulujemy.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych aktywnościach bibliotecznych.