„Walentynkowe serce w książce” – rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego

Czerwone serce na tle otwartej książki. Powyżej czerwony napis "Walentynki w bibliotece"W ramach akcji „Walentynki w bibliotece” w lutym odbył się szkolny konkurs dla uczniów klas 1-8 „Walentynkowe serce w książce”. Zadaniem konkursowym było wypisanie tytułów i autorów książek ze słowem „serce”. Spośród prac konkursowych wylosowany został zwycięzca, a losowania dokonała Patrycja Pijarowska – uczennica z kl. 6A.

Laureatką konkursu została Nicola Poręba z kl. 8B. Wyróżnienie przyznano uczennicy z kl. 4C Lenie Łędzkiej, która odszukała aż 116 tytułów ze słowem „serce”.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach bibliotecznych.