Dzień Postaci z Bajek

Na brązowym stoliku otwarta książka, z której wyłaniają się postaci z bajki: Rycerz, Smok, Królewna w wieży zamkowej. Pod rysunkiem żółty napis "DZIEŃ POSTACI Z BAJKI"6 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie w tym dniu przebrali się za swoje ulubione postacie z bajek, dzieci ze świetlicy szkolnej czytały bajki i kolorowały obrazki przedstawiające ich ulubionych bohaterów.

Z tej okazji biblioteka szkolna zaprosiła uczniów  klas I – III do  udziału w konkursie biblioteczno-plastycznym “Ulubiona postać z bajki”. Wpłynęło wiele ciekawych prac, spośród których jury wyłoniło zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce
Liliana Potrząsaj (kl. 3c)
Aleksandra Malicka (kl. 3c)

II miejsce
Mikołaj Zagawski (kl. 3a)

Oliwia Stępień (kl. 3b)
Antonina Przybył (kl. 3b)
Ksawery Wilk (kl. 3c)
Zofia Pytelewska (kl. 3c)

Wyróżnienie:
Wojciech Wiatrok (kl. 2b)