Zaczaroszyfrowana biblioteka – magiczny labirynt

MMBS-logo wydarzeniaZ okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza szkolna biblioteka zorganizowała projektowy konkurs: „Zaczaroszyfrowana biblioteka – magiczny labirynt, kierowany do uczniów klas 1-3. Konkurs polega na rozwiązaniu zagadki z magicznym labiryntem oraz rozwiązaniu zadania finałowego. Zadania konkursowe umożliwią ustalenie szyfru do zaczaroszyfrowanej kłódki od kuferka z nagrodami.

Po formularz zaczaroszyfrowanej zagadki projektowej można zgłosić się do naszej biblioteki do p. E.Guznowskiej, do której również należy dostarczyć rozwiązane prace. Konkurs trwa do 18 XI 2022 do godz. 16:00.

Poprawnie wykonane zadania konkursowe wezmą udział w losowaniu, a zwycięzca będzie mieć szansę otworzyć kuferek z nagrodami.

Wszystkich uczniów klas 1-3 serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

Poniżej znajduje się regulamin konkursu.

Regulamin konkursu projektowego „Zaczaroszyfrowana biblioteka” dla uczniów klas I-III

  1. Konkursowe zadanie projektowe wykonywane jest w ramach projektu „Zaczaroszyfrowana biblioteka”, realizowanego w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2022.
  2. Konkurs kierowany jest do chętnych uczniów klas I-III  SP-13 w Żorach.
  3. Chętni uczniowie zgłaszają się do biblioteki szkolnej od p. E. Guznowskiej, gdzie otrzymają formularz do wykonania  konkursowego zadania projektowego.
  4. Zadanie projektowe uczniowie wykonują indywidualnie.
  5. Podpisaną kartę zadania projektowego, należy złożyć w bibliotece szkolnej u p. E. Guznowskiej do 18 XI 2022 r. do godz. 16:00.
  6. Każdy uczeń może oddać tylko jedną kartę zadania projektowego.
  7. Poprawnie wykonane konkursowe zadania projektowe wezmą udział w losowaniu nagrody.
  8. Podczas rozstrzygnięcia, zwycięzca wykorzystując rozwiązanie konkursowe, otworzy zaczaroszyfrowaną kłódkę do kuferka z nagrodami.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu projektowego „Zaczaroszyfrowana biblioteka” nastąpi w dniach 24-30 XI 2022 r.