Rebus w bibliotece szkolnej – rozstrzygnięcie konkursu

Dwie książki obok których znajduje się duzy znak zapytania. Po prawej tekst "Rebus w bibliotece".Zakończył się konkurs biblioteczny „Rebus w bibliotece szkolnej„, organizowany dla uczniów klas 1-3 z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zadaniem konkursowym uczniów było zaproszenie w domu opiekunów, rodzeństwo, dziadków do wspólnej zabawy, podczas rozwiązywania zadań zamieszczonych na formularz. Celem konkursu było promowanie czytanie i znajomość książkowych bajek, jak również sprowokowanie jego uczestników do wspólnej z domownikami zabawy z wykorzystaniem literatury dziecięcej.

Spośród poprawnie wykonanych prac konkursowych uczennice klasy 7C – Marta Sztepun, Ola Cebula oraz Dominika Pyrk, w obecności organizatora konkursu, dokonały losowania zwycięzcy.

Laureatem konkursu został Gabriel Olma z kl. 3C, któremu gratulujemy zwycięstwa.