Zagadkowo, zabawowo w bibliotece

Na granatowym tle biały napis "ZAGADKOWO, ZABAWOWO W BIBLIOTECE". Poniżej dwie kolorowe książki z ustawionym przed nimi znakiem zapytania26 maja odbyło się już siódme piątkowe spotkanie z cyklu „Przerwa na bibliotekę”. Tym razem przebiegało ono pod hasłem „Zagadkowo, zabawowo w bibliotece”. Uczniowie odgadywali tytuły książek, na które wybrany uczeń naprowadzał widownię, wykorzystując swoje zdolności rysowania. Było wiele pozytywnych emocji i śmiechu, które odpędzają stres i sprzyjają relaksowi w nauce. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem.

Przez siedem kolejnych tygodni uczniowie klas 4-8, do których kierowana była akcja, jednak i młodsi brali w niej udział, spotykając się w naszej szkolnej bibliotece na wspólnych zabawach i aktywnym relaksie z książką. Uczestnicy piątkowych spotkań jednogłośnie opowiedzieli się za kontynuacją akcji w przyszłam roku szkolnym. Zatem „Przerwa na bibliotekę” wróci do nas po wakacjach. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wspólnej zabawy oraz aktywnego relaksu z książką i odpoczynku w nauce, podczas dużej przerwy spędzonej w szkolnej bibliotece. Nie czekajcie jednak do przyszłego roku szkolnego z odwiedzinami naszej szkolnej biblioteki. Zapraszamy na spotkania z książką oraz inne akcje biblioteczne.

Do zobaczenia!

Obraz składający się z trzech zdjęć: na 1 wiklinowy koszyk z kolorowymi cukierkami. na dwóch pozostałych uczniowie siedzący na czerwonych pufach i kanapach w bibliotece szkolnej. Przed nimi uczeń rysujący na białej kartce na sztaludze. Obraz składający się z czterech zdjęć: na każdym ze zdjęć uczniowie siedzący na czerwonych pufach i kanapach w bibliotece szkolnej. Przed nimi uczeń rysujący na białej kartce na sztaludze.Obraz składający się z czterech zdjęć: na każdym ze zdjęć uczniowie siedzący na czerwonych pufach i kanapach w bibliotece szkolnej. Przed nimi uczeń rysujący na białej kartce na sztaludze.   Obraz składający się z trzech zdjęć: na każdym ze zdjęć uczniowie siedzący na czerwonych pufach i kanapach w bibliotece szkolnej. Przed nimi uczeń rysujący na białej kartce na sztaludze.Obraz składający się z czterech zdjęć: na 1 uczniowie siedzący na czerwonych pufach i kanapach w bibliotece szkolnej. Przed nimi uczeń rysujący na białej kartce na sztaludze. Na pozostałych trzech zdjęciach uczniowie częstujący się kolorowymi cukierkami z wiklinowego koszyka.