Dziękuję! Nie hejtuję! Rozstrzygnięcie konkursu

Logo DBI w postaci tabletu trzymająceto na palcu kulę ziemską. Po prawej stronie napis Dzień Bezpiecznego Internetu, a pod nim znak zakazu z napisem STOP HEJTW ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie klas 1-8 wzięli udział w konkursie. Uczestnicy, poza zabawą i walką o wygraną, eksponowali swoją wiedzę informatyczną, związaną z zasadami bezpieczeństwa w Internecie, a także znajomością działań przeciwdziałającym hejtowi.

Spośród poprawnie złożonych prac konkursowych został wylosowany zwycięzca, a losowania dokonała uczennica kl 8D Maja Toman. Laureatem konkursu został Oliwier Szwydowski z kl 7A. Zwycięzcy gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy, jaką w jego trakcie się wykazali. Z kolei wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w następnych aktywnościach, organizowanych przez szkolną bibliotekę.