Biblioteka nie z tej ziemi – przedłużamy termin

Logo Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w postaci kolorowych promieni i wizerunku książki

Kończy się październik, czyli miesiąc święta wszystkich szkolnych bibliotek (MMBS), jednak my nie zwalniamy tempa. W związku z wprowadzeniem zdalnego nauczania, a także na wniosek uczniów, przedłużamy czas trwania projektu „Biblioteka nie z tej ziemi”. Aneks do regulaminu konkursów projektowych z dnia 30 X 2020 r. wydłuża termin składania prac do 6 XI 2020 do godz. 14:00.

Tych z Was, którzy jeszcze nie zdążyli włączyć się do projektu, serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy w tworzenia świata czytelniczego nie z tej ziemi oraz do wzięcia udziału w wybranych przez siebie konkursach spośród następujących propozycji: