Zaczytane Święta w szkolnej bibliotece

Zaczytane ŚwiętaNasza szkolna biblioteka, promując dziecięcą i młodzieżową literaturę o tematyce świątecznej, zaproponowała uczniom udział w akcji Zaczytane Święta. W ramach tej akcji uczniowie podczas zajęć bibliotecznych oraz zajęć świetlicowych, wykonali dekoracje świąteczne, które wykorzystali później do przystrojenia naszej biblioteki.

Dzieci wysłuchały także książki pt.: „ŚwiĄty Mikołaj”, której treść stała się inspiracją do kolejnych prac plastycznych, rozbudzających ich wyobraźnię

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Czytelnikom życzymy wielu wspaniałych podróży oraz ciekawych przygód, przeżywanych wraz z bohaterami książek, do czytania których gorąco zachęcamy. Zaczytanych Świąt!